Naturalne kadzidełka Meditation, kadzidełka do medytacji, kadzidełka HEM 8 szt
search
  • MEDITATION medytacje kadzidełka
  • Naturalne kadzidełka Meditation, kadzidełka do medytacji, kadzidełka HEM 8 szt

Naturalne kadzidełka Medytacyjne MEDITATION (8 patyczków)

3,00 zł

Kadzidełka do medytacji

Zawartość opakowania: 8 patyczków

Czas palenia ok. 40min

Zapach MEDITATION stworzony przez firmę Hem z myślą o przygotowanie nastroju i energii pomieszczenia przed medytacją, jogą czy innymi rytuałami wymagającymi skupienia i koncentracji. Kadzidełka Medytacja idealnie sprawdzą się w tym celu. Kadzidełko spala się powoli a aromat utrzymuje się długo w powietrzu. 

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Indyjskie kadzidełka wspomagające medytację 

Kadzidło MEDITATION oczyszcza, uzdrawia, wypędza negatywne energie, przyciąga duchy opiekuńcze. Podnosi wibracje zarówno człowieka jak i pomieszczenia. Kadzidełka wykonane są według tradycyjnej receptury indyjskiej z naturalnych składników. Zawiera olejki eteryczne, które świetnie usuwają nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu oraz odkażają powietrze. Pozostawia w powietrzu mistyczny zapach na długi czas.

Kadzidełka wykonane z naturalnych składników

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Zobacz także

Komentarze (0)