• Nowy
Naturalne kadzidełka o zapachu OODH SANDALWOOD
search
  • Naturalne kadzidełka o zapachu OODH SANDALWOOD

Naturalne kadzidełka OODH SANDALWOOD (Incense sticks HEM) 20 sztuk

6,90 zł
Brutto 48 h

Indyjskie kadzidełka o zapachu drzewa sandałowego

Zawartość: 20 długich kadzideł.

Kraj pochodzenia: INDIE

Czas spalania: ok. 40 min

Kadzidełka OODH SANDALWOOD mają słodko-drzewny zapach, sprzyjający odprężeniu i poprawieniu koncentracji. Zapach drzewa sandałowego używany jest bardzo często podczas praktyk duchowych, medytacji, a to dzięki temu że pomaga oczyścić umysłu, osiągnąć stan wewnętrznego spokoju i poczucia jedności ze wszechświatem. 

Podstawka na kadzidełka nie jest częścią tej oferty. Możesz zakupić ją tutaj.

Waga: 0 g

Wybierz Ilość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Naturalne kadzidełka z Indii

Kadzidełka OODH SANDALWOOD dzięki swojemu słodko-korzennemu zapachowi idealnie odświeża powietrze i neutralizuje na długo nieprzyjemne zapachy. Zapalone po wyczerpującym fizycznie i psychicznie dniu pomaga odprężyć się, zniwelować napięcia mięśniowe i wprawić w doskonały nastrój. Sandałowiec ma działanie uziemiające, więc najbardziej skorzystają z niego osoby rozkojarzone psychicznie, lub które czują że energetycznie znajdują się gdzieś indziej.

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW 

W skład kadzidełek Oodh Sandalwood firmy HEM wchodzą naturalne składniki takie jak żywica, suszone zioła, kwiaty, olejki aromatyczne, sproszkowane drewno i części roślin. Dzięki tradycyjnej recepturze uznawane są za jedne z najlepszych na świecie, a dzięki naturalnym składnikom świetnie nadają się do aromatyzowania wnętrz i poprawiania aury pomieszczeń. Każde kadzidełko ma długość 24 cm i dużą objętość, dzięki czemu czas palenia wynosi ok. 40 minut. W sześciokątnym pudełku mieści się 20 sztuk kadzidełek. W naszym sklepie znajdziecie swoje ulubione zapachy. Kadzidełka są dostępne w formie patyczków lub kadzidełek stożkowych. Dodatkowo nasza oferta wzbogacona jest o drewienka palo santo, białą szałwię oraz kadzidła płynące wraz z kominkami. Uciecha nie tylko dla ducha ale też ciała i zmysłów :)

UŻYWANE OD TYSIĄCA LAT 

Kadzidełka znane są i używane od 1000 lat. Stosowane na całym świecie a zwłaszcza w  w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Kadzidło stosowane jest w obrzędach religijnych np. podczas namaszczenia chorych, ceremoniach pogrzebowych w celu odprowadzania dusz do lepszego świata, mszach świętych, rytuałach oczyszczenia oraz wielu innych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu wszelakich dolegliwości bólowych, a nawet mówi się, że jest lekiem na raka. 

100% ORYGINALNE KADZIDEŁKA Z INDII

Kadzidełka HEM są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci oficjalnego loga  oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

chat Komentarze (0)