Naturalne kadzidełka PALO SANTO 8 szt
search
  • Naturalne kadzidełka PALO SANTO 8 szt
  • Naturalne kadzidełka PALO SANTO 8 szt
  • Naturalne kadzidełka Palo Santo l kadzidełka HEM 8 sztuk w opakowaniu

Naturalne kadzidełka PALO SANTO (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt

3,00 zł
Brutto 48 h

Naturalne kadzidełka Palo Santo 

Karton 200szt. (25x8 patyczków)

Kadzidełka Palo Santo często są używane do oczyszczania domu z negatywnej energii. Palenie Palo Santo sięga dalekich czasów i było używane przez Inków w czasie rytuałów duchowych oraz w tradycyjnej medycynie ludowej. Zostało spopularyzowane ze względu na swoje właściwości energetyczne, oczyszczające i lecznicze.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mistyczne drzewo Palo Santo

Palo Santo to mistyczne drzewo, rosnące na terenach Ameryki Południowej i w języku hiszpańskim dosłownie oznacza “Święte Drewno”. Palo Santo należy do rodziny cytrusów i jego aromat ma słodkie nuty sosny, mięty i cytryny. I wbrew fałszywym informacjom jakie krążą w sieci i na portalach społecznościowych, gatunek Bursera graveolens, z którego pozyskiwane jest drewno do kadzideł nie widnieje na czerwonej liście IUCN ani CITES jako krytycznie zagrożony. 

Kadzidełka o zapachu Palo Santo swoim aromatem podnoszą wibracje w ramach przygotowań do medytacji, podczas których wzmacnia połączenie ze Źródłem wszelkiego stworzenia. Zapal kadzidełko, poczuj jego magię i otwórz się na nadchodzące szczęście. Palo Santo pomoże osiągnąć Ci równowagę emocjonalną i duchową. 

Naturalne kadzidełka HEM

Kadzidełka Palo Santo polecamy szczególnie tym, którzy poszukują drogi do swojego wewnętrznego świata. Delikatne zapachy kadzideł produkowanych przez HEM Corporation wpływa na pracę mózgu stymulując produkcję substancji chemicznych takich jak serotonina i dopamina.  Swoją moc zawdzięczają naturalnym składnikom takim jak żywice, olejki eteryczne, sproszkowane części roślin, nasiona i drewno. Podczas spalania uwalniają się aromatyczne zapachy i olejki eteryczne, które mają działanie oczyszczające i odświeżające nie tylko na powietrze, ale również na energię otoczenia. Teraz w naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór zapachów kadzidełek HEM, stworzonych z myślą o ich terapeutycznych właściwościach. Znajdź swój ulubiony zapach i ciesz się niepowtarzalnym nastrojem jaki tworzą aromatyczne kadzidła.

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń