Naturalne kadzidełka INDYJSKIE SANDAŁ (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
search
  • Naturalne kadzidełka INDYJSKIE SANDAŁ (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka INDYJSKIE SANDAŁ (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

Naturalne kadzidełka INDYJSKIE SANDAŁ (Incense Sticks HEM) opakowanie 8 szt.

3,00 zł
Brutto

Mistyczny zapach drzewa sandałowego

Opakowanie zawiera 8 długich patyczków. Czas spalania kadzidełka wynosi około 40 minut.

Karton 200szt. (25x8)

Kadzidełka SANDAL mają delikatny i cierpki drzewny zapach, sprzyjający odprężeniu i poprawieniu koncentracji. Zapach drzewa sandałowego używany jest bardzo często podczas praktyk duchowych, medytacji, a to dzięki temu że pomaga oczyścić umysłu, osiągnąć stan wewnętrznego spokoju i poczucia jedności ze wszechświatem. Wyostrzają odczuwanie obecności Tu i Teraz.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka w praktykach duchowych

Drzewo sandałowe od wieków używane było w praktykach buddyjskich, taoistycznych, sufickich, hinduskich i wielu innych rytuałach, obrzędach, aby wzmocnić przeżycia duchowe. Zamknięty w indyjskim kadzidełku olejek sandałowy ma działanie antyseptyczne i antybakteryjne. Dzięki swojemu korzenno-ziemistemu zapachowi idealnie odświeża powietrze i neutralizuje na długo nieprzyjemne zapachy. Zapalone po wyczerpującym fizycznie i psychicznie dniu pomaga odprężyć się, zniwelować napięcia mięśniowe i wprawić w doskonały nastrój. Sandałowiec ma działanie uziemiające, więc najbardziej skorzystają z niego osoby rozkojarzone psychicznie, lub które czują że energetycznie znajdują się gdzieś indziej.

Naturalne kadzidła HEM

Kadzidełka HEM Corporation to niejednokrotnie nieodłączny element medytacji, duchowych rytuałów, jogi, reiki, religijnych obrzędów czy codziennej relaksacji. Każdy patyczek HEM jest ręcznie rolowany z naturalnych składników roślinnych, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas komponowania nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. Podczas spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu jest ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Zobacz także

Komentarze (0)