Naturalne kadzidełka Gold Rain l opakowanie 20 rolowanych patyczków
search
  • Naturalne kadzidełka Gold Rain l opakowanie 20 rolowanych patyczków
  • Naturalne kadzidełka Gold Rain l opakowanie 20 rolowanych patyczków
  • Naturalne kadzidełka Gold Rain l opakowanie 20 rolowanych patyczków
  • Naturalne kadzidełka Gold Rain l opakowanie 20 rolowanych patyczków

Naturalne kadzidełka GOLD RAIN (Incense Sticks HEM) sześciokątne 20 szt

6,90 zł
Brutto 48 h

Kadzidła o zapachu GOLD RAIN

Zapach kadzidełka Gold Rain ma korzenny aromat z nutami miodowej słodyczy. Wprowadź tę słodycz do swojego domu, aby przyciągnąć do życia pieniądze i obfitość. Zwiększa moc energii bogactwa. Zapal kadzidło Gold Rain i poczuj świeżość umysłu, poprawę koncentracji i większą kreatywność. Pobudza do działania stymulując pracę mózgu i wytwarzanie hormonów szczęścia takich jak serotonina i dopamina.

Opakowanie zawiera 20 długich ręcznie rolowanych patyczków. Czas palenia kadzidełka to około 40 minut.

Wybierz Ilość: 1szt.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka złoty deszcz

Kadzidełka Gold Rain stosowane są szczególnie podczas rytuałów zapewniających dobrobyt i satysfakcję. Twoim celem nie muszą być pieniądze same w sobie, ale mogą być środkiem do celu. Kadzidełko Gold Rain wzmocni intencję spełnienia celów i marzeń. Zapal kadzidło, usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Znajdź w sobie połączenie duchowej świadomości i wewnętrznego spokoju, aby skoncentrować się i medytować nad pożądanym rezultatem.

Naturalne indyjskie kadzidła

Kadzidełka HEM Corporation to wyroby wysokiej jakości, ręcznie wykonane według tradycyjnej receptury. W skład kadzidełek wchodzą wyłącznie naturalne składniki takie jak żywica, zioła, sproszkowane rośliny czy naturalne olejki. Firma HEM z siedzibą w Bombaju w Indiach oferuje szeroką gamę zapachów, które mogą pasować do każdej kultury i stylu życia. Teraz ta kolekcja dostępna jest w naszym sklepie. Z pewnością znajdziesz aromat odpowiedni dla Twojej przestrzeni i tradycji, tak aby móc stworzyć atmosferę miłości, harmonii i spokoju. Kadzidełka dostępne są w formie patyczków bambusowych, stożków, lub kadzidełek płynących wraz z kominkami Backflow. 

Komentarze (0)