• Obecnie brak na stanie
KADZIDŁA RÓŻOWY LOTOS
search
  • KADZIDŁA RÓŻOWY LOTOS
  • KADZIDŁA RÓŻOWY LOTOS
  • KADZIDŁA RÓŻOWY LOTOS

NATURALNE KADZIDEŁKA RÓŻOWY LOTOS HEM

6,90 zł
Brutto

Lotos - święta roślina

Opakowanie 20szt.

Czas palenia kadzidełka: ok. 40 minut

Kadzidełko LOTOS ma świeży, delikatny zapach lotosu. Działają uspokajająco, wprowadzając świeżość i równowagę życiową. Idealnie nadaje się do medytacji, modlitwy czy innych rytuałów. Wręcz mistyczny, niebiański zapach lotosu działa relaksująco i odprężająco.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełko o mistycznym zapachu kwiatów Lotosu

Kwiat lotosu uznawany jest w Indiach za świętą roślinę, która ma zapewnić szczęście. Niepowtarzalny, a przy tym delikatny zapach kadzidełka działa uspokajająco, relaksująco i odprężająco, wnosi świeżość i równowagę do pomieszczenia. Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój i odprężać. Piękny kwiat Lotosu.

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój i odprężać. Piękny kwiat Lotosu.

Kadzidełka z naturalnych składników

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu. 

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% NATURALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału. 

Komentarze (1)
Oceń