Naturalne kadzidełka MAGNOLIA HEM 8 szt.
search
  • Naturalne kadzidełka MAGNOLIA HEM 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka MAGNOLIA HEM 8 szt.
  • Naturalne kadzidełka MAGNOLIA HEM 8 szt.

Naturalne kadzidełka MAGNOLIA HEM 8 szt.

3,00 zł

KADZIDEŁKA MAGNOLIA HEM

Opakowanie 8szt.

Delikatny, chłodny i słodki aromat magnolii odnajdziesz zamknięty w kadzidełkach stworzonych przez HEM.

Zapal kadzidełko i pozwól aby dym rozprzestrzenił się w pomieszczeniu, poczujesz się tak jakby krzew magnolii kwitnął w twoim salonie. Otocz się tym pięknym, inspirującym zapachem. Aromat kadzidełka Magnolia przynosi dar spokoju i harmonii. W Chinach kwiaty magnolii uważane są za symbol czystości i szczerości. Zaś mity mówią o tym, że bogowie i boginie używali magnolii do wymuszania miłości. Jest również symbolem wytrwałości, godności i dumy. Woń kadzidełka sprzyja relaksacji, odpędza strach i niepokój. Pomaga osiągnąć równowagę w ciele i zwiększyć pewność siebie. 

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

KADZIDEŁKA Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Zapachy stworzone przez HEM Corporation mają zadanie inspirować, pobudzać zmysły i poprawiać samopoczucie. W szerokiej gamie zapachów na pewno odnajdziesz coś zgodnego z Twoimi wewnętrznymi potrzebami. Kadzidełka od wieków są wykorzystywane jako nieodłączny element medytacji, duchowych rytuałów, jogi, reiki, religijnych obrzędów czy codziennej relaksacji. Każdy patyczek HEM jest ręcznie rolowany z naturalnych składników roślinnych, olejków eterycznych, nasion i drewna. Podczas tworzenia nowych zapachów wykorzystywana jest wiedza o zapachach i ich właściwościach leczniczych i aromaterapeutycznych. W czasie spalania kadzidełka uwalniane są naturalne aromaty i substancje, których właściwości oczyszczają powietrze z drobnoustrojów, wprowadzając niepowtarzalny nastrój. W asortymencie naszego sklepu pojawił się ogromny wybór zapachów - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu. 

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

Komentarze (0)