SANDAL ROSE
search
  • SANDAL ROSE
  • SANDAL ROSE
  • SANDAL ROSE

NATURALNE KADZIDEŁKA SANDAŁ I RÓŻA SANDAL ROSE

3,00 zł
Brutto 48 h

Mistyczny zapach kadzidełek Sandał i Róża

Opakowanie zawiera 8 patyczków. Czas spalania to około 40 minut.

Kadzidełka SANDAL ROSE to połączenie drzewnego, balsamiczno-anyżowego drzewa sandałowego z ciepłym, słodkim różanym zapachem. Mieszanka aromatów sandał i róża sprzyja odprężeniu, wzmacnia praktyki duchowe, rozjaśnia myśli, pomaga zregenerować uszkodzoną aurę. Drzewo sandałowe odpowiada za duchowe doznania, łączy ze światem eterycznym. Róża odpowiada za magię miłości, daje nadzieję na nowe przeżycia. Połączenie tych zapachów transformuje bezproduktywny gniew, frustrację i smutek w energię kreatywności i samodoskonalenia. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kadzidełka HEM

Kadzidełka Sandal Rose to jedne z szerokiej gamy zapachów produkowanych przez HEM Corporation, która z pasją tworzy aromaty z myślą o ich terapeutycznych właściwościach. Dostępne są również w naszym sklepie, gdzie z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie zapach, który wprowadzi do Twojej przestrzeni harmonię, obfitość i spokój. Doskonale dobrane naturalne składniki są ręcznie rolowane na patyczki bambusowe. Zapalone wypełniają pomieszczenie oczyszczającym aromatem.

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła wzmacniają zmysły. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój. Zapach subtelny, wyrazisty, orientalny, z charakterem. Działa relaksująco.

Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu. 

UŻYWANE OD TYSIĘCY LAT

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% ORYGINALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału. 

 

Przeczytaj na Blogu

Komentarze (1)
Oceń