NATURALNE KADZIDEŁKA CEDROWE CEDAR (Incence sticks HEM) Opakowanie 8szt
search
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CEDROWE CEDAR (Incence sticks HEM) Opakowanie 8szt
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CEDROWE CEDAR (Incence sticks HEM) Opakowanie 8szt
  • NATURALNE KADZIDEŁKA CEDROWE CEDAR (Incence sticks HEM) Opakowanie 8szt

Naturalne kadzidełka CEDROWE CEDAR (Incence sticks HEM) Opakowanie 8szt

3,00 zł
Brutto

KADZIDEŁKA CEDR - DRZEWO CEDROWE 

Opakowanie 8szt.

Kadzidełka firmy HEM to naturalne składniki i przyjemny zapach.

Kadzidełka cedrowe to drzewny aromat wykorzystywany do różnego rodzaju rytuałów, obrzędów i aromaterapii. Szukasz czegoś na wyciszenie i uspokojenie? Cedr to drzewo z rodziny sosnowatych, uznawane za zioło ochronne. Pomaga w stanach depresyjnych, koi niepokój i strach. Wycisza zmysły. Spacery leśne to sposób na przywrócenie równowagi emocjonalnej, a za sprawą kadzidełek cedrowych możesz to mieć o każdej porze nie wychodząc z domu. Zapach drzewa cedrowego przywoła beztroskie wspomnienia leśnych ścieżek, otulając wnętrze drzewnym aromatem. Oddaj się chwili błogiego relaksu wzmacniając ten stan ulubionym zapachem. 

Waga: 15 g

Ilość
Obecnie brak na stanie

KADZIDEŁKA CEDR - DRZEWO CEDROWE 

Opakowanie 8szt.

KADZIDŁA CEDR wspaniały zapach  drzewa cedrowego.

Kadzidełka cedar polecane są go cierpimy z powodu koszmarów sennych. Przynoszą spokojny i relaksujący sen, wzmacniają emocjonalnie, oczyszczają z negatywnych myśli a nawet udrożniają zatoki i pomagają przy leczeniu kataru. 

Magiczne zastosowanie kadzidła cedrowego: Według chińskich przekazów kadzidło cedar ma także moc przyciągania miłości. 

Kadzidełka dostępne w naszym sklepie to oryginalne agarbatti prosto z Indii. Tworzone według tradycyjnej receptury, rolowane ręcznie z dobranych starannie naturalnych składników. Nasz sklep z kadzidłami, oferuje bogatą gamę zapachów. Dostępne są kadzidełka stożkowe oraz kadzidełka płynące backflow. W sprzedaży mamy również drewienka palosanto i białą szałwię wykorzystywaną do odprawiania szamańskich rytuałów oczyszczających. Znajdź swój ulubiony zapach i wybierz formę palenia kadzideł! 

Z NAJLEPSZYCH SKŁADNIKÓW

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu.

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

100% NATURALNE

Kadzidełka HEM sprzedawane na tej aukcji są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału, który jest do nabycia na tej aukcji.

IMPORT INDIE

chat Komentarze (0)