Jest 19 produktów.

Pokazano 1-15 z 19 pozycji

Lista produktów marki KHADI

ZIOŁOWE, AJURWEDYJSKIE KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW Z INDII

Inicjatywa pozyskiwania naturalnych ziół z niewielkich, indyjskich wiosek miała na celu przeciwstawienie się potędze kolonialnej i wielkim, brytyjskim importerom. Dlatego ruch Khadi powstały w 1920 roku promował produkty wytwarzane przez niewielkich, hinduskich plantatorów  Khadi pozostał wierny pierwotnemu ruchowi a jego celem jest promowanie gospodarki wiejskiej i poprawa warunków życia ludności. Oznacza to wykluczenie pośredników i sprawiedliwe płacenie producentom. Ceny za zbiory są ustalane i opłacone z góry.

Kosmetyki Ajurwedyjskie Khadi są opracowywane we współpracy z indyjskimi ekspertami ajurwedyjskimi i zawierają ziołowe preparaty, które są również stosowane w ajurwedzie.

Khadi łączy tradycję z nowoczesnością, dostosowując produkcję do wymogów jakim podlegają kosmetyki naturalne i organiczne. Produkty są opracowywane na licencji ajurwedyjskiej w Indiach, w pobliżu miejsc zbierania lub uprawy roślin i są certyfikowane zgodnie z najbardziej wymagającymi normami w Europie w szczególności z przepisami BDIH ( Bundesverband Deutscher Industrie- und Handelsunternehmen/ Federalny Związek Niemieckiego Przemysłu i Firm Handlowych)