REGULAMIN KONKURSU ''3 MIESIĄCE Z WWW.SHAUSHKA.PL'' ZA NAMI

Opublikowano przez      08/15/2020 17:58:19     Aktualności    Komentarze 0
REGULAMIN KONKURSU ''3 MIESIĄCE Z WWW.SHAUSHKA.PL'' ZA NAMI

Regulamin konkursu ,, 3 MIESIĄCE Z WWW.SHAUSHKA.PL ZA NAMI!’’

Organizator:

Shaushka Cosmetics sp. z o.o.

ul. Szlak 77/222

31-153 Kraków

REGON:383161858

NIP:6762565229

KRS: 0000783239

I) Konkurs rozpoczyna się w dniu 15.08.2020 r. a zakończy w dniu 31.08. 2020 r. o godzinie 23.59. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 1.09.2020 r. na profilu organizatora w mediach społecznościowych: facebook oraz instagram.

II) Zgodnie z obowiązujący prawem i regulaminem facebooka w konkursie nie mogą uczestniczyć właściciele ani pracownicy spółki, członkowie ich rodzin, osoby nieletnie bez zgody rodziców lub ich opiekunów.

III) Wymagania: 

1) Osoba biorąca udział w konkursie musi posiadać konto na facebooku lub instagramie,

2) Osoba biorąca udział w konkursie musi zarejestrować się i utworzyć konto klienta 

w sklepie www.shaushka.pl 

3) Osoba biorąca udział w konkursie  musi posiadać dostęp do internetu w celu połączenia się z Facebookiem, Instagramem oraz stroną sklepu internetowego www.shaushka.pl

4) Osoba biorąca udział w konkursie używała kosmetyków firmy Shaushka cosmetics 

IV) Zasady konkursu: 

1) W konkursie mogą wziąć udział osoby, które używały kosmetyków firmy Shaushka cosmetics.

2) Osoba biorąca udział w konkursie powinna posiadać adres zamieszkania na terenie Polski, na który zostanie wysłana nagroda.

3) Istotą konkursu jest zamieszczenie po zalogowaniu na konto klienta na stronie sklepu internetowego www.shaushka.pl  opinii zawierającej wrażenia związane 

z użytkowaniem konkretnego kosmetyku pod wybranym przez siebie produktem. 

4) Opinie rażąco naruszające zasady konkursu, przekopiowane od innych uczestników lub łamiące zasady praw autorskich, zawierające przekleństwa, hasła niezgodne 

z treścią konkursu nie będą publikowane. 

5) Uczestnik konkursu może wystawić więcej niż jedną opinię. 

6) Wszystkie opinie będą zatwierdzane przez administratora strony www.shaushka.pl 

w ciągu 24 godzin od ich opublikowania.

7) Spośród wszystkich opublikowanych opinii na stronie organizator konkursu wybierze 5 najciekawszych. Oceniając opinie organizator będzie zwracać uwagę na inwencję, kompleksowość opisu, zaangażowanie oraz na to czy wystawiona opinia będzie dobrą wskazówką dla przyszłych klientów.  

8) Udział w konkursie jest dobrowolny, a udostępnienie i polubienie postu konkursowego nie jest obowiązkowe.

9) Wyniku konkursu zostaną opublikowane w dniu 1 września 2020 roku na profilu organizatora w media społecznościowych: facebook oraz instagram.

10) W ciągu 2 dni od dnia ogłoszenia wyników, zwycięzcy konkursu zostaną o tym fakcie powiadomieni w indywidualnej wiadomości email. 

11) Zwycięzca konkursu ma 2 dni od otrzymania wiadomości od organizatora na potwierdzenie danych do wysyłki nagród oraz wybrania kosmetyków (jeśli dotyczy).

12) Jeśli zwycięzca nie odpowie na wiadomość i nie potwierdzi adresu wysyłki oraz wybranych przez siebie kosmetyków (jeśli dotyczy) w ustalonym terminie, nagroda przepada. 

13) Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom za pośrednictwem poczty polskiej w ciągu 7 dni od dnia podania organizatorowi niezbędnych danych (wymienionych w pkt 6).

V) Nagrody.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano 5 nagród rzeczowych:

ZA ZAJĘCIE MIEJSCA 5:

Zestaw 2 szamponów SHAUSHKA (do wyboru spośród 13 szamponów w ofercie sklepu www.shaushka.pl). Wartość zestawu od 70 do 78 zł (w zależności od wybranych produktów).

ZA ZAJĘCIE MIEJSCA 4:

Zestaw 3 szamponów SHAUSHKA (do wyboru spośród 13 szamponów w ofercie sklepu www.shaushka.pl). Wartość zestawu od 105 do 117 zł (w zależności od wybranych produktów).

ZA ZAJĘCIE MIEJSCA 3:

Zestaw składający się z szamponu w kostce (do wyboru), odżywki do włosów TIARE FLOWER, dużej pasty do zębów INDIA w szklanym słoiku (120 ml) o wartości bambusowa szczoteczki do zębów. Wartość całego zestawu 122 zł

ZA ZAJĘCIE MIEJSCA 2:

Zestaw 3 olejków eterycznych (cynamonowy, cytrynowy, miętowy), szampon w kostce (do wyboru), odżywka w kostce TIARE FLOWER, pasta do zębów INDIA w szklanym słoiku (60 ml). Wartość zestawu 187zł 

ZA ZAJĘCIE MIEJSCA 1:

Zestaw 3 olejków eterycznych (palmarosa, cynamon, grejpfrut), krem do codziennej pielęgnacji twarzy HERBATKA RÓŻANA, szampon w kostce RÓŻA STULISTNA, odżywka w kostce TIARE FLOWER, drewniany grzebień do włosów. Wartość zestawu 218 zł.

VI) Wszelkie uwagi i reklamacje związane z konkursem prosimy kierować na adres shaushka@interia.pl

VII) Wszyscy uczestnicy konkursu proszeni są o zachowanie zasad wzajemnego szacunku wobec innych uczestników konkursu. 

VIII) Oświadczamy, że „Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu” a administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników i zwycięzcy konkursu jest organizator konkursu: Shaushka Cosmetics sp. z o.o.

IX) Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych 

w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

X) Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

XI) Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. na podstawie zgody uczestników. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w konkursie.

XII) Organizator będzie zbierał od uczestników następujące dane: a) imię i nazwisko, b) adres e-mail, c) w przypadku zwycięzców: także adres zamieszkania i telefon 

XIII) Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska w celu informowania o wynikach konkursu oraz zamieszczenia ich w mediach społecznościowych facebook i instagram na profilu firmowych organizatora. 

XIV) Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu organizacji i przeprowadzenia konkursu, a dane zwycięzców wykorzystane w celu przekazania im nagrody.

XV) Uczestnikom konkursu, którzy podają dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz przysługuje prawo do sprostowania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. W celu skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail shaushka@interia.pl  

XVI) Osobie, która udzieliła zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu skorzystania z prawa do cofnięcia zgody należy skontaktować się z Organizatorem konkursu dostępnym pod adresem e-mail shaushka@interia.pl 

XVII) Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

XVIII) Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w przypadku nieprzewidzianych okoliczności mogących mieć wpływ na przebieg konkursu.

Powiązane wpisy

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarze