• -20%
  • Nowy
OLEJ SEZAMOWY Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA (BIO)
search
  • OLEJ SEZAMOWY Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA (BIO)

Wyprzedaż - Olej sezamowy BIO

15,00 zł
12,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Naturalny olej sezamowy BIO z pierwszego tłoczenia

Stosowany w masażu, do olejowania włosów, w pielęgnacji suchej skóry rąk i stóp a także sprawdza się jako oliwka dla niemowląt.  

Przecena produktów aktualnie podyktowana jest ulewnym deszczem, który złapał nas podczas Kiermaszu Indyjskiego w podkrakowskich Brzegach. Produkty są pełnowartościowe, jedyną ich wadą są zmoczone i lekko zniszczone etykiety/opakowania dlatego zostały dodane do wyprzedaży.

Waga: 0 g

Wybierz pojemność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Olej sezamowy najlepszy w pielęgnacji włosów i skóry

Olej sezamowy to zdrowy, roślinny tłuszcz mający szerokie zastosowanie zarówno na kuchni, jak i pielęgnacji skóry, włosów oraz higienie jamy ustnej. Można stanowić go jako bazę dla olejków eterycznych co pozwoli na stworzenie wyjątkowych mieszanin o działaniu odprężającym, relaksującym, rozluźniającym a nawet przeciwbólowym. Olej sezamowy głęboko odżywia skórę, poprawia jej krążenie, chroni ją przed drobnoustrojami, poprawia elastyczność  a nawet przyspiesza gojenie się blizn. 

Stosowany również przez mamy podczas przewijania niemowląt. Chroni delikatną skórę dziecka i zmniejsza ryzyko podrażnień delikatnej skóry pośladków. 

Produkt dostępny także w regularnej sprzedaży.

Data ważności: 31.03.2023r. 

chat Komentarze (0)