search

KADZIDŁA LILIA

3,00 zł
Brutto 48 h

Kadzidełka Lily HEM opakowanie 8 szt.

Waga: 15 g

Ilość

Kadzidełka Lily HEM - Lilia -  to szlachetny, kwiatowy zapach lilii. Subtelny i delikatny - jedyny w swoim rodzaju zapach - polecany miłośnikom aromatów i kadzideł kwiatowych. 

Olejki eteryczne, które wydobywają się z tego wspaniałego kadzidła odprężają umysł. Odpowiednia mieszanka tak dobrana aby poprawić nastrój. Zapach mocny, wyrazisty, orientalny, z charakterem. 

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków, żywicy itp. - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur. Każde kadzidełko posiada dużą objętość i długość 24cm co zapewnia długi czas palenia ok. 40 minut i tym samym ulubiony zapach na długo pozostaje w danym miejscu. 

 

Kadzidełka są używane od 1000 lat na całym świecie a głównie w krajach arabskich i dalekim wschodzie Indiach i Chinach. Wbrew obiegowym opiniom stosowanie kadzidełek ma właściwości lecznicze oraz relaksujące. Pozytywnie wpływają na psychikę, odprężają i relaksują. Bardzo ważne jest odpowiednie używanie kadzidełek w małych pomieszczeniach należy spalać po pół pałeczki (gasząc kadzidełka np. w piasku czy ziemi aby móc je znowu użyć) tak aby zapach odpowiednio wymieszał się z powietrzem w danym pomieszczeniu.

Kadzidełka HEM sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne. Posiadają zabezpieczenia w postaci loga HEM oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełka dają pewność oryginału.

chat Komentarze (0)