KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM
search
  • KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM
  • KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM
  • KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM

KADZIDŁA STOŻKOWE OPIUM

9,00 zł
Brutto

Kadzidła stożkowe OPIUM 10 sztuk HEM

Waga: 33 g

Ilość
Obecnie brak na stanie


Atmosfera ułatwiająca medytację i relaksację

Kadzidło opium tworzy atmosferę sprzyjającą medytacji, relaksacji oraz oddaniu się praktyce duchowej. Jest to odurzający i dominujący zapach, popularnie stosowany jako afrodyzjak. Kadzidło opium działa kojąco i sprawia, że dobrze zasypiasz a Twój sen jest spokojny i regenerujący. 

Kadzidło HEM: esencja Indii

Używanie kadzideł jest tradycją w Indiach od niepamiętnych czasów. Zarówno w czasach Buddy Gautama w starożytnych Indiach, jak i w okresie Mahatmy Gandhi we współczesnych Indiach, obaj starali się przynieść harmonię i pokój w wielokulturowym świecie. Celem HEM Corporation jest sprzedaż oryginalnego ręcznie robionego kadzidła indyjskiego na całym świecie, w różnych zapachach, które łączą kulturę z tradycją. Pomagają one w modlitwie, medytacji, jodze i przyjemnym tworzeniu atmosfery całego otoczenia.

Jeden z wiodących producentów i eksporterów Hęm Corporation z siedzibą w Bombaju w Indiach. 

Podaruj sobie relaks

Ciesz się chwilą relaksu, pozwól umysłowi wędrować, a ciału podaruj relaks. Dzięki fantastycznej alternatywie dla zapachowych świec kadzidełka wypełniają dom niebiańską atmosferą, która otacza zmysły czystą błogością. Kadzidełka HEM są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości i niezwykłej gamy zapachów. HEM Uwielbia sztukę tworzenia nowych zapachów i jest to rodzinny sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu dba się o jakość i czystość każdego produktu.

chat Komentarze (0)